Kes me oleme

                  
      Erge Heido, partner

Erge on organisatsioonide arenduskonsultandina töötanud üle kümne aasta ning teinud juba ligi kakskümmend aastat täiskasvanute koolitajana koostööd väga erinevate organisatsioonidega. Ta on töötanud õpetajana, juhina Elionis ning koolitusjuhina Eesti Energias.  

Erge on lõetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi 1986 koolieelse peadagoogika metoodiku ja psühholoogia õpetajana ning 1995 Tartu Ülikooli psühholoogia BA, lisaks läbinud TÜ turunduse ja juhtimise MBA ning täiendanud end nii iseseisvalt kui erinevatel koolitustel ja konverentsidel.

Erge on Eesti Koolitusliidu juhatuse liige ning Personalitöö Arendamise Ühingu PARE  liige (Pare Akadeemia klubide töörühmas).

Töökeeled: eesti, inglise, vene.

       Martin Dungay, partner

Martin on sündinud Inglismaal ning tal on laialdased kogemused rahvusvahelisest ärijuhtimisest. Ta on töötanud seitse aastat IT müügijuhina Euroopas ja kümme aastat tegevjuhina USA Idaranniku tootmis- ja logistikaettevõttes.

1993. aastal kolis Martin Eestisse ning juhtis EKE International´i kuni asutas oma ettevõtte Home Decor Baltics ning tegeles aastaid kvaliteetsete köögitarvete jae- ning hulgikaubandusega. Tema kogemustepagasis on ka Suurbritannia ja Sknadinaavia kliendidele suunatud IT start up ettevõtte loomine.

Martin oli üks Tallinna Lastehaigla Toetusfondi algatajatest, samuti alustasid tema initsiatiivil tegevust nii Eesti Rahvusvaheline Kool, International Wine & Food Society Eesti ühing kui ka Eesti Kriketiliit. Ta on juhtinud Briti-Eesti Kommertskoda ning olnud  Prantsuse-Eesti Kommertskoja juhatuse liige.

Töökeel: inglise

      Epp Kiviaed

Epp on sündinud Rootsis, õppinud Stockholmi Ülikoolis käitumisteadusi ning töötanud Rootsis riigisektoris, panganduses, IT valdkonnas ning kuus aastat personalijuhina.

Epp kolis Eestisse aastal 1991 esindades siin USA tarkvarafirmat Computer Associates ning arendas tarkvara edasimüügivõrku terves Baltikumis. Üle kümne aasta töötas ta Eesti Statoilis - kõigepealt personalijuhina ja hiljem peadirektorina. Väga erinevate tööülesannete täitmine on andnud Epule laialdased kogemused nii müügi- ja personalitöö kui ka kõikides teistes ettevõtte juhtimise valdkondades.

Epul on olnud suurepärane võimalus töötada ja omandada väärtuslikke kogemusi rahvusvahelistes organisatsioonides. Liidrina väärtustabki ta kõige enam dünaamiliste meeskondade arendamist ning avatud ja läbipaistvat organisatsioonikultuuri.

Töökeeled: eesti, inglise ja rootsi

   

Kaido Kepp

Kaido on lõpetanud Tartu Ülikoolis cum laude BS majanduses spetsialiseerumisega rahandusele ja pangandusele ning seejärel ka MA majanduses.

Tal on olnud pikk karjäär finantsvaldkonnas, sealhulgas rahvusvahelise kindlustusfirma RSA Eesti juhatuse esimehena. Enne seda töötas ta erinevatel tippjuhi ametikohtadel ERGO´s ning juhatuse liikemana erinevates Baltikumi ettevõtetes, kus tema kogemustepagasit on rikastanud nii ettevõtete ostmine kui müük.

Kaido teeb koostööd Tallinna Tehnikaülikooli Majandusteaduskonna Rahanduse ja majandusteooria instituudiga, olles Rahanduse ja panganduse õppetooli lektor. Kaido on õppinud juhtimiscoachiks (perfomance coach) ning on aktiivselt tegelenud juhtide arendamisega RSA Insurance juhtide arenguprogrammides.

Kaido töökeelteks on eesti, inglise, vene ja saksa keel.