Kes me oleme                  

     


Erge Heido, partner

Erge on organisatsioonide arenduskonsultandina töötanud üle paarikümne aasta ning teinud koostööd väga erinevate organisatsioonidega. Ta on töötanud õpetajana, koolipsühholoogina, juhina Elionis ning koolitusjuhina Eesti Energias.  

Erge on lõetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi 1986 koolieelse peadagoogika metoodiku ja psühholoogia õpetajana ning 1995 Tartu Ülikooli psühholoogia BA, lisaks läbinud TÜ turunduse ja juhtimise MBA ning täiendanud end nii iseseisvalt kui erinevatel koolitustel ja konverentsidel.

Töökeeled: eesti, inglise, vene.

      
Martin Dungay, partner

Martin on sündinud Inglismaal ning tal on laialdased kogemused rahvusvahelisest ärijuhtimisest. Ta on töötanud seitse aastat IT müügijuhina Euroopas ja kümme aastat tegevjuhina USA Idaranniku tootmis- ja logistikaettevõttes.

1993. aastal kolis Martin Eestisse ning juhtis EKE International´i kuni asutas oma ettevõtte Home Decor Baltics ning tegeles aastaid kvaliteetsete köögitarvete jae- ning hulgikaubandusega. Tema kogemustepagasis on ka Suurbritannia ja Sknadinaavia kliendidele suunatud IT start up ettevõtte loomine.

Martin oli üks Tallinna Lastehaigla Toetusfondi algatajatest, samuti alustasid tema initsiatiivil tegevust nii Eesti Rahvusvaheline Kool, International Wine & Food Society Eesti ühing kui ka Eesti Kriketiliit. Ta on juhtinud Briti-Eesti Kommertskoda ning olnud  Prantsuse-Eesti Kommertskoja juhatuse liige.

Töökeel: inglise